Pekárna

BEZLEPKOVÁ PEKÁRNA LIŠKA

 

Tato pekárna peče 100% přírodní kváskový bezlepkový chléb z kvasu, který si sami vypěstovali.

Díky svému živému kváskovému základu je chléb i po několika dnech ve výborném stavu. Strukturou i chutí se velmi blíží běžnému chlebu, který však obsahuje lepek.

Nepoužívají droždí (týká se následujících výrobků: chléb Kmínový, chléb Pohankový, chléb Bílý, chléb sladký – Mazanec (400 g a 250 g), chléb Amarantový Klasik, chléb Amarantový s cibulkou, chléb Vital, chléb Ovesný, bandur Vital, bandur Rustikal, bandur Ovesný) a také žádné konzervanty.

K bezlepkové dietě se dnes uchylují i známí sportovci, ale pro mnoho lidí je nezbytností, protože trpí celiakíí anebo nesnášenlivostí lepku. Dnes ji volí stále častěji i lidé, preferující zdravý životní styl.

V jejich sortimentu dnes najdeme veliké množství druhů slaného i sladkého pečiva.

Jmenovitě:

Slané pečivo: 11 druhů chlebů, 2 druhy chlebíčkových vek, 3 druhy bandurů, 2 druhy kaiserek, 2 druhy baget, 2 druhy pirohů, 5 druhů rohlíků, slané krekry, 2 druhy strouhanek.

Sladké pečivo: 3 druhy sladkých muffinů, 2 druhy makovníku, jablečné záviny a kusové štrudlíky, máslové čajové sušenky, bábovka, pouťové koláče a koláčky, ovocné koláče a koláčky, sezónně Velikonoční cukroví a Velikonoční beránek, Vánoční cukroví, Vánoční perníčky a Vánoční máslový mazanec. Pro veliký zájem jsou perníčky i máslový mazanec bochánek dostupné celoročně.

U nás v obchůdku se dá zadat trvalá objednávka tohoto bezlepkového pečiva, či objednat nejpozději do pátku na následující PONDĚLÍ.